Qera, Garaoniere ne Porcelan, 230 euro

 • € 230
Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garaoniere ne Porcelan, 230 euro
Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 230

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep Qera , Garsoniere, Kodra Priftit, 230 euro/muaj

Tipologjia: Garsoniere
Adresa : Rruga e Kokonozeve

E mobiluar
Kati 1
Vile private
Cmimi 230 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere me një sipërfaqe prej 50m2 dhe gjendet në katin 1 ne nje vile 3 kateshe. Hyrja ka 1 dhoma gjumi, ambientin e ndenjes me aneks gatimi dhe  1 tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 7:35 pm Përditësuar 20 Maj, 2024 at 7:35 pm
 • ID e pronës: MRE-48190
 • Çmimi: € 230
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544