Qera, Garden Building Tirana , Rruga e kavajes, 900  euro/muaj

 • € 900
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Garden Building Tirana , Rruga e kavajes, 900  euro/muaj

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garden Building Tirana , Rruga e kavajes, 900  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga e Kavajes
I pa mobiluar
Kati 6
Pallat i Ri
Cmimi 900 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Ambjent 1+1 tek Garden Building Tirana

Godina është një nga projektetet më të vlerësuara, si nga pamja por edhe nga cilësia e punimeve dhe materialet e ndërtimit. Ka lokacion perfekt në zemër të Tiranës me të gjitha facilitetet e nevojshme afër.

Ambjenti ndodhet në katin e 6 të godinës 24 katëshe; ka një sipërfaqje prej 79 m2 dhe organizohet në 2 dhoma, një tualet dhe një ballkon. Është i pozicionuar në lindje, dhe ka pamje drejt sheshit Skëndërbej dhe mbi qendrën tregtare..
Ambjenti vjen bashkë me një post parkimi të përfshirë në çmim, në katin -2.

Kompleksi është ndërtim i vitit 2022 dhe nga më të preferuarit në kryeqytet.

Ky ambjent është mjaft i favorshem dhe i përshtatshëm për zyrë ose klinikë.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Janar, 2024 në 1:10 pm Përditësuar 11 Janar, 2024 at 1:19 pm
 • ID e pronës: MRE-25454
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 79 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 40
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 6
 • Ashensor: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127