Qera, Garsionere ,Astir, 180 euro/muaj

 • € 180
Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsionere ,Astir, 180 euro/muaj
Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 180

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsionere ,Astir, 180 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Teodor Keko Pike Referimi: Astir
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 180 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Garsionere, me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Qershor, 2024 në 11:25 am Përditësuar 13 Qershor, 2024 at 11:45 am
 • ID e pronës: MRE-51713
 • Çmimi: € 180
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931