Qera, Garsionere, Bulevardi i Ri, 200 euro/muaj

 • € 200
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsionere, Bulevardi i Ri, 200 euro/muaj
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsionere, Bulrvardi i Ri, 200 euro/muaj

 • Tipologjia Grsionere
 • Adresa: Fundi i Bulevardit te Ri
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Hyrje Private
 • Cmimi 200 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Grsionere, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Qershor, 2024 në 10:56 am Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-52874
 • Çmimi: € 200
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931