Qera, Garsionere, Rruga Fortuzi , 250 euro/muaj

 • € 250
Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsionere, Rruga Fortuzi , 250 euro/muaj
Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsionere, Rruga Fortuzi,  250 euro/muaj

 • Tipologjia Garsionere
 • Adresa: Rruga Fortuzi  Pike Referimi: Prane Qendres
 • I mobiluar
 • Kati 1
 •  Shtepi Private
 • Cmimi 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private me një sipërfaqe prej 50 m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe  përbëhet nga salloni ndenjes , ambienti i gatimit, dhome gjumi, dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Qershor, 2024 në 3:01 pm Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 4:26 pm
 • ID e pronës: MRE-50241
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509