Qera, Garsoniere, 5 Maji, 300 Euro

 • € 300
Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Garsoniere, 5 Maji, 300 Euro

Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Garsoniere, 5 Maji, 300 Euro

• Tipologjia: Grasoniere

• Adresa: Rruga 5 Maji

• i Mobiluar

• Kati 5

• Pallat pa ashensor

• 300€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira garsoniere me siperfaqe 30m² ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor prane qendres Concord, 5 Maji. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualit. Eshte totalisht i mobiluar. Lirohet ne fund te muajit Dhjetor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 10:52 am
 • ID e pronës: MRE-20854
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521