Qera, Garsoniere, Brryli, 400 Euro

 • € 400
Komisariati i Policise Nr.1 - Policia e Tiranës, Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Brryli, 400 Euro
Komisariati i Policise Nr.1 - Policia e Tiranës, Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, Brryli, 400 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga Vllazen Huta, prane komisariatit nr 1.

•E mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Garsoniere ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe 50 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. JEPET VETEM PER GOCA!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 2:47 pm Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 2:47 pm
 • ID e pronës: MRE-55276
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Komisariati i Policise Nr.1 - Policia e Tiranës, Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134