Qera, Garsoniere, Ish Uzina Dinamo, 330 Euro

 • € 330
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Ish Uzina Dinamo, 330 Euro
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, ish Uzina Dinamo, 330 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: rruga Gjon Mili

•E mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

•330 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Garsoniere ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 38 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Shkurt, 2024 në 3:31 pm Përditësuar 14 Shkurt, 2024 at 3:31 pm
 • ID e pronës: MRE-30800
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 38 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134