Qera, Garsoniere, Kompleksi Mangalem, 300 Euro

 • € 300
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Kompleksi Mangalem, 300 Euro
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, Kompleksi Mangalem, 300 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Kompleksi Mangalem

•E mobiluar

• Kati 1

• Pallat i ri

•300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Garsoniere ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 33 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Qershor, 2024 në 11:57 am Përditësuar 20 Qershor, 2024 at 10:57 am
 • ID e pronës: MRE-51715
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 33 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134