Qera, Garsoniere, Komuna Parisit, 600 Euro

 • € 600
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Komuna Parisit, 600 Euro
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, Komuna Parisit, 300 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Komuna Parisit

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Garsoniere ne katin e 1 te nje pallati te ri me siperfaqe 40 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 1:44 pm Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 1:44 pm
 • ID e pronës: MRE-54883
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134