Qera Garsoniere, ne qender te Tiranes ,350 euro

 • € 350
Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Garsoniere, ne qender te Tiranes ,350 euro

Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, ne qender te Tiranes ,350 euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa:Rr. ”Fortuzi”, ne qender te Tiranes

• E mobiluar

• Kati i 1

• shtepi private

• 350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Garsoniere katin e 1 te nje shtepie priavate me siperfaqe 30m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire,me oborr. Kerkohet parapagim 1 vit.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 12:01 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 12:08 pm
 • ID e pronës: MRE-26575
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128