Qera, Garsoniere në Rrugën 5 Maji, 240 euro

 • € 240
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented
Qera, Garsoniere në Rrugën 5 Maji, 240 euro
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 240

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere, Rruga 5 Maji, 240 euro/muaj

 

 

 

• Tipologjia: Garsoniere

 

• Adresa: Rruga 5 Maji

 

• E mobiluar

 

• Kati 4

 

• Pallat me ashensor

 

• 💶240 Euro /muaj

 

 

 

✨ Informacione rreth prones.

 

Jepet me qira garsoniere në rrugën 5 Maji me nje sipërfaqe prej 40 m2 dhe gjendet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Ai ështe i përshtatshëm për 2 persona.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Korrik, 2023 në 5:39 pm Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 10:50 am
 • ID e pronës: MRE-13170
 • Çmimi: € 240
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544