Qera, Garsoniere prane Rruga Bardhyl, 30.000 leke/muaj

 • € 300
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Rented

Qera, Garsoniere prane Rruga Bardhyl, 30.000 leke/muaj

Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira garsoniere 30.000 leke/muaj.

 

• Tipologjia: garsoniere

• Adresa:Rruga Riza Cerova prane Rruga Bardhyl

• i mobiluar

• kati 1

• me oborr

• 💶 30.000 leke/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere prane Mederses, ne rrugen Riza Cerova me një sipërfaqe prej 50 m². Garsonieria ndodhet me katin e pare te nje shtepie private.

Ajo jepet e mobiluar me te gjitha kushtet si dhe disponon oborr per parkimin e makines.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 9:03 am
 • ID e pronës: MRE-16656
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544