qera  Garsoniere, Rruga e Dibres, 270 Euro

 • € 270
Credins Bank, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

qera  Garsoniere, Rruga e Dibres, 270 Euro

Credins Bank, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 270

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera  Garsoniere, Rruga e Dibres, 270 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: -”RR. ”DIBRES”, tek spitali Nene Tereza

• kati 5

• pallat

• I mobiluar

• 270 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira garsoniere me siperfaqe 30m2 ne katin e 5 .Kushtet jane shume te mira.Organizimi i garsonieres behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 3:36 pm Përditësuar 16 Shkurt, 2024 at 11:59 am
 • ID e pronës: MRE-27898
 • Çmimi: € 270
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Credins Bank, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128