Qera, Garsoniere , Siri Kodra , 350Euro

 • € 350
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Garsoniere , Siri Kodra , 350Euro

Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera garsoniere, Stacioni i Trenit, 350 euro.

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Siri Kodra.

• I mobiluar

• 350 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira garsoniere.Kushtet jane shume te mira.Organizimi i garsonieres behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualet. Eshte totalisht e mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 27 Nëntor, 2023 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-19965
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521