Qera, Garsoniere, Stadiumi Dinamo, 380 Euro/Muaj.

 • € 380
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Stadiumi Dinamo, 380 Euro/Muaj.
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Garsoniere, Stadiumi Dinamo, 380 Euro

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Stadiumi Dinamo, 5 minuta nga Blloku

• i mobiluar

• Kati 1

• 380 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej 40 m² dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati ekzistues, ofrohet e mobiluar dhe eshte e organizuar ne ambient fjetje, ambient ndenje, ambient gatimi dhe tualeti .

Garsonieria lirohet me 29 Maj

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Maj, 2024 në 9:47 am Përditësuar 3 Maj, 2024 at 9:51 am
 • ID e pronës: MRE-45268
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257