Qera, Garsoniere,Porcelani, 200 Euro

 • € 200

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garsoniere,Porcelani , 200 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa:Ish Artistikja

•Pjeserisht E mobiluar

• Kati 1

•200 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet garsoniere ne katin e 1 te nje pallati me siperfaqe 25 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Jepet pjeserisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Shkurt, 2024 në 10:43 am Përditësuar 13 Shkurt, 2024 at 10:43 am
 • ID e pronës: MRE-30598
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136