Qera, Garzoniere 1+1,Rruga Gjon Mili, 390  euro/muaj

 • € 390
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Garzoniere 1+1,Rruga Gjon Mili, 390  euro/muaj

Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 390

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garzoniere 1+1,Rruga Gjon Mili, 390  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Gjon Mili
I mobiluar
Kati 1
Pallat Egzistues
Cmimi 390 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garzoniere 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit bashke me dhomen e gjumit dhe 1 tualet .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 2:21 pm Përditësuar 9 Janar, 2024 at 2:23 pm
 • ID e pronës: MRE-25125
 • Çmimi: € 390
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127