Qera, Garzoniere, Don Bosko, 200 euro/muaj

 • € 200
Rruga Vangjel Gjikondi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garzoniere, Don Bosko, 200 euro/muaj
Rruga Vangjel Gjikondi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garzoniere, Don Bosko, 200 euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Don Bosko Pike Referimi: Prane Fiori di Bosko
E Mobiluar
Kati 1
Hyrje Private
Cmimi 200 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garzoniere 1+1, me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim  të mirë,ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, tualet dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Qershor, 2024 në 12:27 pm Përditësuar 10 Qershor, 2024 at 12:27 pm
 • ID e pronës: MRE-51233
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Vangjel Gjikondi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127