Qera, Godinë 3-kateshe në Vaqarr

  • € 10,000

Përshkrimi

Jepet me qira godine 3-katesha ne zonen e Vaqarrit. Godina eshte ne gjendje shume te mire dhe e mire investuar.

 

Detaje te pergjithshme:

*Siperfaqe trualli 5.000 m2

*Siperfaqe Ndertimi 1.118 m2

ku:

KATI PERDHE 1.118 M2

KATI I PARE 822 M2

KATI I DYTE 822 M2

KATI I TRETE 352 M2

*Godine me 3-kate

*Ka sherbyer me pare si institucion arsimor

*Me oborr

*Me fushe sportive

 

Qeraja Mujore: 10.000 euro/muaj

 

Per me shume informacion me kontaktoni!

MORINA REAL ESTATE

Detajet

  • ID e pronës: MRE-8789
  • Çmimi: € 10,000
  • Sip. e pronës: 1118 m²
  • Sip. totale: 5000 m²
  • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
  • Statusi i pronës : Qera

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
  • Orlind Morina