Qera, Hyrje 1+1, Rruga Pjeter Budi, 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje 1+1, Rruga Pjeter Budi, 350 euro/muaj

Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje 1+1, Pjeter Budi, 350 euro /muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Pjeter Budi Pike Referimi: Qyteti Studenti
 • E mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 7 Dhjetor, 2023 në 2:30 pm Përditësuar 27 Janar, 2024 at 12:01 pm
 • ID e pronës: MRE-22458
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508