Qera, Hyrje 1+1, Rruga Rame Sadria, 300 euro

 • € 300
Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Rented

Qera, Hyrje 1+1, Rruga Rame Sadria, 300 euro

Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira hyrje private 1+1, Rruga Ram Sadria, 300 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Ram Sadria, Allias

• e mobiluar

• Kati 3

• Vile Private

• 💶 300 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private.

Apartamenti është i organizuar  mirë, jepet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 8:07 am
 • ID e pronës: MRE-16982
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Allias

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544