Qera, Hyrje 2+1, Qytet Studenti, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga Drago Siliqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje 2+1, Qytet Studenti, 500 Euro/Muaj

Rruga Drago Siliqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje 2+1, Qytet Studenti, 500 euro /muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Drago Siliqi
 • E mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² qe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Dhjetor, 2023 në 11:39 am Përditësuar 18 Dhjetor, 2023 at 11:39 am
 • ID e pronës: MRE-23437
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Drago Siliqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256