Qera, Apartament 2+1, Selite, 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga David Selenica, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Selite, 300 euro/muaj
Rruga David Selenica, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,Hyrje 2+1, Rr. David Selenica, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga David Selenica Pike Referimi: Tregu i Selites
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Shtepi Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1 me një sipërfaqe prej 70 m² qe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar. dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori, tualeti e rrethuar me oborr.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 2:27 pm Përditësuar 17 Maj, 2024 at 10:53 am
 • ID e pronës: MRE-47678
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga David Selenica, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508