Qera, Hyrje 2+1+blk, Fakulteti i Mjekesise, 450 euro

 • € 450
Rruga Ramë Sadria, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje 2+1+blk, Fakulteti i Mjekesise, 450 euro
Rruga Ramë Sadria, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 2+1+blk, Rruga Ram Sadria prane Fakultetit te Mjekesise, 450 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Rruga Ram Sadria prane Fakultetit te Mjekesise dhe QSUT

• e mobiluar

• Kati 3

• me oborr

• 💶 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private e tipologjise 2+1 prane Spitalit Amerikan 2, ne rrugen Ram Sadria, me një sipërfaqe prej 90 m².

Shtepia është e organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, dhe tualeti. Ajo jepet mobiluar dhe eshte e shtruar me parket.  Shtepia gjendet ne katin e 3 te viles, me oborr, duke ofruar mundesi parkimi pa pagese ekstra.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 10:26 pm Përditësuar 20 Korrik, 2024 at 12:04 pm
 • ID e pronës: MRE-54055
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Ramë Sadria, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544