Qera, Hyrje Private 1+1, Ali Dem, 300 Euro/Muaj

 • € 300
Rruga Idriz Dollaku, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Ali Dem, 300 Euro/Muaj
Rruga Idriz Dollaku, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Ali Dem, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Idriz Dollaku
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Hyrje Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet  I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Qershor, 2024 në 11:55 am Përditësuar 18 Qershor, 2024 at 11:55 am
 • ID e pronës: MRE-52313
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Idriz Dollaku, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134