Qera, Hyrje Private  1+1, Ali Demi, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Fejzo Bino, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private  1+1, Ali Demi, 400 euro/muaj
Rruga Fejzo Bino, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private  1+1, Ali Demi, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Fjezo Bino
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja  ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma  gjumi, korridori dhe tualet.

NE CMIM PERFSHIHEN UJI, TV DHE INTERNET.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Qershor, 2024 në 1:03 pm Përditësuar 20 Qershor, 2024 at 1:03 pm
 • ID e pronës: MRE-52773
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Fejzo Bino, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127