Qera hyrje private 1+1, Bulevardi i Ri, 200 euro

 • € 200
Rruga Emin Kacani, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera hyrje private 1+1, Bulevardi i Ri, 200 euro

Rruga Emin Kacani, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera hyrje private 1+1, Bulevardi i Ri, 200 euro

• Tipologjia:1+1

• Adresa: Rruga Emin Kacani

•bosh

•Kati I 1

• Vile 2 kateshe

• 200 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private ne katin e 1 te nje vile 2 kateshe me siperfaqe 55m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti ka pjesen e kundrabufese.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Janar, 2024 në 11:33 am Përditësuar 15 Janar, 2024 at 11:33 am
 • ID e pronës: MRE-25758
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Emin Kacani, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128