Qera, Apartament 1+1, E Mobiluar, Kinostudio, 300 Euro

 • € 300
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, E Mobiluar, Kinostudio, 300 Euro

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Kinostudio 300 euro

• Adresa: Kinostudio

• E mobiluar

• Kati i 2

• Pallat

•300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 2 te pallati  me siperfaqe 60 m².Ambienti eshte mobiluar se fundmi. Ka 1 dhome gjumi, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 11:48 am Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 11:51 am
 • ID e pronës: MRE-30112
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258