Qera, Hyrje Private 1+1, E Mobiluar, Tek American 3, 350 Euro

 • € 350
Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 1+1, E Mobiluar, Tek American 3, 350 Euro

Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 1+1, Tek American 3

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  Rruga 3 Deshmoret

• E mobiluar

• Kati i 2

• Vile 2 kateshe

• 350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 2 te nje hyrje 2 kateshe me siperfaqe 80m².Ambienti eshte mobiluar se fundmi. Ka 1 dhome, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 10:45 am Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 12:11 pm
 • ID e pronës: MRE-29664
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134