Qera, Hyrje Private 1+1, Kinostudio, 250 Euro/Muaj

 • € 250
Rruga Spiro Çipi, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Kinostudio, 250 Euro/Muaj
Rruga Spiro Çipi, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, hyrje Private 1+1, Kinostudio, 250 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Kinostudio Pike Referimi: shkolla bajram curri
 • Bosh
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Korrik, 2024 në 1:21 pm Përditësuar 10 Korrik, 2024 at 1:21 pm
 • ID e pronës: MRE-55122
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Rruga Spiro Çipi, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931