Qera, Hyrje Private 1+1, Mihal Grameno, 350 Euro.

 • € 350
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Mihal Grameno, 350 Euro.
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 1+1, Mihal Grameno

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Mihal Grameno

• E mobiluar

• Kati i 2

• Vile 2 kateshe

•350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 2 te nje vile 2 kateshe me siperfaqe 60 m².Ambienti eshte i mobiluar . Ka 1 dhome, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Mars, 2024 në 10:53 am Përditësuar 21 Mars, 2024 at 10:53 am
 • ID e pronës: MRE-36087
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134