Qera, Hyrje Private 1+1, Pjeserisht E Mobiluar, Kombinat, 270 Euro

 • € 270
Rruga Shaban Bardhoshi, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 1+1, Pjeserisht E Mobiluar, Kombinat, 270 Euro

Rruga Shaban Bardhoshi, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 270

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 1+1, Kombinat

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Shaban Bardhoshi

• Pjeserisht E mobiluar

• Kati i 3

• Vile 4 kateshe

• 270 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 3 te nje vile 4 kateshe me siperfaqe 70m².Ambienti jepet Pjeserisht i Mobiluar. Ka 1 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet. . Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 3:58 pm Përditësuar 29 Janar, 2024 at 3:58 pm
 • ID e pronës: MRE-28256
 • Çmimi: € 270
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Shaban Bardhoshi, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134