Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti, 280 euro/muaj

 • € 280
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti, 280 euro/muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti, 280 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:Rruga Elbasanit Pike Referimi: Qytet Studenti
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 280 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 40m² dhe  gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualet dhe mundesi parkimi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Qershor, 2024 në 12:09 pm Përditësuar 12 Qershor, 2024 at 12:12 pm
 • ID e pronës: MRE-51610
 • Çmimi: € 280
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256