Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti, 350 Euro/Muaj

 • € 350
Rruga Pjetër Budi, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti, 350 Euro/Muaj
Rruga Pjetër Budi, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti 350 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Pjeter Budi Pike Referimi: Qytet Studenti
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 3:27 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-54019
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256