Qera, apartment 1+1, Fresk, 230 euro/muaj

 • € 230
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, apartment 1+1, Fresk, 230 euro/muaj
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 230

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, apartment 1+1, Fresk, 230 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Fresk Referimi: Rezidenca Platea
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat i ri
 • Cmimi 230 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartment 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 1 të nje pallati te ri. Hyrja ka organizim shume të mirë,  e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

Detajet

Publikuar më 1 Qershor, 2024 në 2:32 pm Përditësuar 11 Qershor, 2024 at 6:43 pm
 • ID e pronës: MRE-50016
 • Çmimi: € 230
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931