Qera hyrje private 1+1,  ,Sauk I vjeter, 350 Euro

 • € 350
Xhamia, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera hyrje private 1+1,  ,Sauk I vjeter, 350 Euro

Xhamia, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera hyrje private 1+1,  ,Sauk I vjeter, 350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:xhamia Sauk I vjeter

• I mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

•350 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private , me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin 1  të një shtepie private 2 kateshe.

Apartamenti  përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, korridori dhe tualeti. Ka mobilim te ti.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Janar, 2024 në 7:11 pm Përditësuar 23 Shkurt, 2024 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-25873
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Xhamia, Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128