Qera, Hyrje Private 1+1, Selite , 300 euro/muaj

 • € 300
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Selite , 300 euro/muaj
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Selite, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Selite  Pike Referimi: Prane Shkolles Marlin Barleti
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private1+1+kuzhine me vete , me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja  ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I mobi9luar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 12:09 pm Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 12:14 pm
 • ID e pronës: MRE-50599
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508