Qera, Hyrje Private 1+1, Ura Institutit, 240 euro/muaj

 • € 240
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Ura Institutit, 240 euro/muaj
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 240

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Ura Institutit, 240 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Ura Institutit Pike Referimi: Kamez
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 240 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja  ka organizim shume të mirë, ofrohet  e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 11:44 am Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 11:45 am
 • ID e pronës: MRE-54192
 • Çmimi: € 240
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kamez/Paskuqan/Babrru

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Elma Durishti
 • Elma Durishti
Whatsapp +355692040521