Qera hyrje private 1+1, Yzberisht, 300€

 • € 300
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera hyrje private 1+1, Yzberisht, 300€
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera hyrje private 1+1, Yzberisht, 300€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Yzberisht,prane shkolles Myslym Shima

• E mobiluar

• Kati 2

•vile 3 kateshe

• 300 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje private 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 1 te nje shtepie ne Yzberisht .Hyrja eshte e organizuar nga  dhoma e gjumit, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe  tualeti .

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Mars, 2024 në 2:20 pm Përditësuar 4 Mars, 2024 at 2:22 pm
 • ID e pronës: MRE-33696
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
+355694050128