Qera, Hyrje Private 1+1, Zoja e Keshillit te Mire, 300euro/muaj

 • € 300
University Our Lady of Good Counsel, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Zoja e Keshillit te Mire, 300euro/muaj
University Our Lady of Good Counsel, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Zoja e Keshillit te Mire, 300euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Beniamin Kruta
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje  1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 1 të një Vile 2 kateshe. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 10:31 am Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-54807
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa University Our Lady of Good Counsel, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127