Qera, Hyrje Private 2+1, Bulevardi i Ri, 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Bulevardi i Ri, 300 euro/muaj
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Bulevardi I Ri, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Siri Kodra Pike Referimi: Bulevardi i Ri
 •  Bosh
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje privat 2+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Qershor, 2024 në 3:26 pm Përditësuar 20 Qershor, 2024 at 3:29 pm
 • ID e pronës: MRE-52782
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127