Qera, Hyrje Private 2+1, Bulevardi i Ri, 400 euro/muaj

 • € 400
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Bulevardi i Ri, 400 euro/muaj
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Privati 2+1, Bulevardi, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Bulevardi i Ri
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja  ka organizim shume të mirë, ofrohet  I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet. Preferohen vajza.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2024 në 12:12 pm Përditësuar 17 Qershor, 2024 at 12:44 pm
 • ID e pronës: MRE-52178
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256