Qera, Hyrje Private 2+1, Bulevardi Ri, 400 Euro

 • € 400
Nënstacioni Elektrik, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Bulevardi Ri, 400 Euro
Nënstacioni Elektrik, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Bulevardi Ri

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Te nestacioni elektrik

• E mobiluar

• Kati i 2

• Vile 4 kateshe

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 2 te nje vile 4 kateshe me siperfaqe 70 m².Ambienti eshte i mobiluar . Ka 2 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet.Disponon post parkimi. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Mars, 2024 në 6:18 pm Përditësuar 4 Prill, 2024 at 1:38 pm
 • ID e pronës: MRE-36240
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Nënstacioni Elektrik, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134