Qera, Hyrje Private 2+1, Don Bosko , 300 euro/muaj

 • € 300
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Don Bosko , 300 euro/muaj
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Don Bosko, 200 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Don Bosko Pike Referimi: Prane Fiori di Bosko
 • E Mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë,ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori ,tualet dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Qershor, 2024 në 3:53 pm Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 3:54 pm
 • ID e pronës: MRE-50801
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 140 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127