Qera Hyrje Private 2+1,Don Bosko, 380 Euro

 • € 380
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Hyrje Private 2+1,Don Bosko, 380 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera hyrje private 2+1,Don Bosko, 380 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Don Bosko

• bosh

• Kati 1

•380 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private , me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 1 te nje vile.

Hyrja përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  2 dhoma gjumi,  tualeti, oborr. Mundesi parkimi e perfshire .

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 10:07 am Përditësuar 29 Janar, 2024 at 10:10 am
 • ID e pronës: MRE-28032
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256