Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Kodra Priftit, 400 Euro

 • € 400
Filip Shiroka, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Kodra Priftit, 400 Euro

Filip Shiroka, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Kodra e Priftit

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Filip Shiroka

• E mobiluar

• Kati i 2

• Vile 3 kateshe

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 140m².Ambienti eshte mobiluar se fundmi. Ka 2 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 11:41 am Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-30107
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Filip Shiroka, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134