Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Selite, 400 Euro

 • € 400
Rruga Ilia Dilo Sheperi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 2+1, E Mobiluar, Selite, 400 Euro

Rruga Ilia Dilo Sheperi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Selite

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ilio Dilo Shepeli

• E mobiluar

• Kati i 3

• Vile 3 kateshe

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 120m².Ambienti eshte mobiluar se fundmi. Ka 1 dhome, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 1:37 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 3:15 pm
 • ID e pronës: MRE-29794
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ilia Dilo Sheperi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134