Qera, Hyrje Private 2+1, Farke e Vogel, 300 euro/muaj

 • € 300
Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Farke e Vogel, 300 euro/muaj
Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Farke e Vogel, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Farke e Vogel
 • Bosh
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 2:21 pm Përditësuar 1 Korrik, 2024 at 4:25 pm
 • ID e pronës: MRE-53797
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Farkë e Vogël, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Zone Periferike/Aeroport

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121