Qera, Hyrje Private 2+1, Kodra E Priftit, 300 Euro

 • € 300
Rruga Zana Floqi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 2+1, Kodra E Priftit, 300 Euro

Rruga Zana Floqi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Kodra e Priftit

• Tipologjia: 2+1+ballkon

• Adresa: Rruga,  Zana Floqi.

• E mobiluar

• Kati i 2

• Vile 2 kateshe

• 300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 2 te nje vile 2 kateshe me siperfaqe 80m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina, ballkoni dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 12:57 pm Përditësuar 16 Janar, 2024 at 2:55 pm
 • ID e pronës: MRE-25947
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Zana Floqi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121